חיפוש :
3/12/2017
להיות בריא. זו השאיפה של כולנו. כולנו מקווים ליהנות מבריאות בגוף ובנפש לאורך ימים. אך לא פעם אנחנו ניצבים בפני קושי או מחלה. ואז? אמנם יש מקרים רבים בהם יומלץ לפנות לטיפול רפואי או לקבל תרופה קונבנציונאלית. אך יש מקרים רבים בהם זה איתות של הגוף. הוא מספר לנו שמשהו בפנים חסר. שיש מרכיב חיוני שהגוף לא מקבל אותו. במקרים כאלו מתאים יהיה לצרוך תוסף תזונה. התוסף נועד לענות על החסר ולספק לגוף את מה שהוא לא קיבל מכל סיבה שהיא.

3/12/2017
עגלת הקניות לפניכם, מדפים עמוסים במוצרים לצדכם. ואתם? מושיטים את היד ונוטלים מהמדף בקבוק מעוצב ומרשים – שמפו לשיער רשום עליו. האם אתם יודעים מה באמת אתם מחזיקים ביד? לקוח מן השורה אינו יודע כי הבקבוקון היפה והמושקע הזה טומן בחובו מרכיבים מזיקים ומסוכנים. כאלו שהוא לעולם לא היה מכניס לביתו אילו רק היה יודע... אז במקום לגשת לקופה ולשלם על מוצר כזה. קראו הלאה את השורות הבאות. כאן תכירו את האלטרנטיבה הטבעית של כליל. ואולי גם אתם תתחילו להתקלח כמו בני אדם, בלי להזיק לעצמכם במו ידיכם עם חומרים הנחשבים למסרטנים.

17/3/2017
יש לך רמת סוכר גבוהה בדם? לנו יש פיתרון

3/12/2017
בשביל התינוק שלך את רוצה את הטוב ביותר. כמה את חושבת עליו, טורחת עבורו וחולמת להעניק לו את כל הטוב שאולי את לא קיבלת - - -

15/3/2017
מקום מגוריכם משפיע רבות על ילדכם, היכן ה"ראיה הירוקה" שלכם?

3/12/2017
חשוב לך שהבית יהיה נקי, בוודאי. האם את לוקחת בחשבון את הבריאות של התינוק שלך? ועל איכות הסביבה את חושבת? האם ידעת שאדי האקונומיקה לצד יתר חומרי הניקוי מזיקים ליושבי הבית ומותירים חותם לטווח הרחוק? קראי כיצד אפשר לשלב את הניקיון ואת הבריאות של יושבי הבית לצד חשיבה אקולוגית.

12/3/2017
כל מה שלא ידעתם על הרכיב הסודי במוצרי הרחצה והטיפות - SLS

25/12/2017
כבר נחקר ונבדק כי שני החומרים הללו עלולים לגרום בעיות בעוק כמו אקזמה, אדמומיות, גירודים,דלקות בעור ועוד תופעות לא נעימות

3/12/2017
כמה חשיבות את מייחסת למראה שלך? המון. את משקיעה שעות ארוכות בטיפוח הגוף ובשיפור מראה הפנים שלך. האם את מרוצה? האם התוצאות משביעות רצון? עוד ועוד נשים בארץ וברחבי העולם הפנימו - אם הן מעוניינות ליהנות מראה נאה ועור בריא וחיוני, עליהם להמיר את מוצרי הקוסמטיקה המתועשים במוצרים טבעיים וידידותיים לעור ולסביבה. וכן, יש מגוון מוצרי קוסמטיקה אורגנית שמספקים מענה הולם לצורך האישי שלך. קוסמטיקה טבעית מעניקה לעור את מכלול המרכיבים החיוניים למראה טבעי ונאה.

20/03/17
מאה טריליון התאים המרכיבים את גוף האדם אינם מפסיקים להדהים: ככל שהמדע מתקדם, אנו מגלים עוד ועוד סודות על המכונה הכי מופלאה, שמשרתת אותנו מדי יום ביומו. הטכנולוגיה הרפואית מאפשרת כיום לדמות כל רקמה בגוף ולראות את הפעילות שלה בזמן אמת, אבל למרות הידע העצום שצברנו על המתחולל בגוף - עדיין רב הנסתר על הגלוי. הנה כמה עובדות מרתקות, שידהימו גם אתכם:

2/3/2017
מחקרים מלמדים על תכונות מדהימות ויוצאות דופן של גופנו. החלטנו לשתף אתכם בכמה עובדות מעניינות במיוחד :)

טואול - בניית אתרים באינטרנט