הירשם או התחבר


SUGER GO

SUGER GO


יעודה של הפורמולות ה- SUGAR GO היא לתת טיפול ייעודי על מנת להפחית את הסיכוי להזרקת אינסולין אצל חולי סוכרת ותמיכה בדיאטה לחולי סכרת. 

נבדק בניסוי קליני בהדסה ירושלים והוכתר בהצלחה כמוריד סוכר טבעי לחולי סכרת ב- 35% הצלחה!

מכיל: קינמון, מלון מר, ג'ימנמה, עלי זית, סרפד, שקד מר, שקד מתוק, סטיביה, אגוזי פקאן, קשיו, לוז, מלך, ברזיל ומוסקט.

מינון מומלץ : 4 כמוסות פעמיים ביום אחרי האוכל

תכולה: 240 כמוסות

כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית.

כמות
מחיר : ₪210.00
מחיר מבצע : ₪189.00
facebook imagegoogle imagetwitter imageemail imageשוגר גו הינו המוצר היחידי בעולם שנערך עליו ניסוי קליני בהדסה ירושלים והוכתר בהצלחה כמוריד סוכר טבעי לחולי סכרת ב- 35% הצלחה!

השימוש הוא על-פי הפרמטרים הבאים: רמת סוכר 180 לוקחים 3 כמוסות 3 פעמים ביום אחרי הארוחות. רמת סוכר 140 לוקחים 3 כמוסות פעמיים ביום (צהריים וערב) אחרי ארוחות. המוצר כשר בהשגחת בד"צ העדה החרדית.

פרוט על רכיבים נוספים:

1. קינמון (CINNAMON) מאזן רמות סוכר בדם ורמות כולסטרול בחולי סוכרת מסוג-2. מחקרים נוספים הוכיחו גם כי הקינמון מוריד את החשק למתוק ונותן תחושת שובע וכך גם עוזר לשמירה על משקל תקין.רכיבי המוצר:

2. מלון מר (BITTER MELON) מכיל מרכיבים אנטי-סוכרתיים שהוכיחו מחקרית. זהו ירק טרופי שגדל באסיה, אפריקה ודרום אמיקה, ומשמש במדינות ביניהן הודו למשל כתרופה עממית אירוודית לטיפול בסוכרת סוג-2. קרנטין (CHARANTIN) הוא חומר פעיל הנמצא בפרי הבוסר של המלון המר, נמצא כיעיל יותר מהחומר הפעיל טולבוטמיד הנמצא בתרופות להורדת אמות סוכר של חולי סכרת.

2. ג'ימנמה (GYMNEMA SYLVESTRE) בעלת פעילת היפוגליקמית מובהקת וידוע בטיפול בסוכרת. הצמח מעלה את רמת האינסולין באמצעות התחדשות תאים בלבלב האחראים על יצור האינסולין. הפעולה המשמעותית של הג'ימנמה היא בהפחתת הכמיהה לסוכר ממנה סובלים רבים מחולי הסוכרת סוג-2. כמו כן נמצא גם כי הצמח עוזר לגוף בקליטת אינסולין, הפרשת אינסולין מתאי בטא בלבלב, דיכוי תיאבון והורדת רמות סוכר.

3. עלי זית (OLIVE LEAF) מורידים את רמות הסוכר בדם, את רמת ה"כולסטרול הרע" LDL, ואת לחץ הדם. יש בעלי זית שני חומרים אנטי-אוקסידנטים, האחד אולאורופין שתוקף "חיידקים רעים" מבלי לפגוע ב"חיידקים טובים", ולו גם היכולת להפוך בגוף לחומצה אלולנית אנטי-חיידקית ואנטי-ויראלית התומכת במערכת החיסון ועוזרת לנו להלחם בהצטננות ושפעת. השני, הידרוקסיטירוזול וגם לא סגולות מיוחדות. כמו כן יש עוד כמה פוליפנולים ופלבונואידים, ביניהם המוכר בודאי לכולכם האולאוקנתאל.

4. סירפד (NETTLE) נחשב בעל ערך מרפא בזכות תכולתו העשירה בברזל. הסירפד נמצא כמסייע לאיזון רמת הסוכר בדם, כאשר העלים הצעירים של הסירפד, השורשים והזרעים משמשים כולם למרפא. הם מכילים כמויות גדולות של מינרלים וויטמינים כולל ברזל, אשלגן, סיליקה וויטמין C. 5.חילבה (FENUGREEK) חומר פעיל האחראי על פעילות אנטי-סכרתית. נמצא זיקה בין צריכת חילבה לבין הגדלת אתרי קשירת האינסולין, ולכן הפחתה ברמת הסוכר בדם. הריבים העיקריים הם האלקלואיד טרוגונלין, חומצה ניקוטינית וקומארין הנמצאים בעיקר בחלק השומני של זרעי החילבה.

מרכיבים נוספים: שקד מר, שקד מתוק, סטיביה, אגוזי פקאן,קשיו, לוז, מלך, ברזיל ומוסקט. מינון -4 כמוסות פעמיים ביום אחרי הארוחה.


עגלת
קניות
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים
לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות