משלוח עד הבית תוך 3-10 ימי עסקים

דף הבית           אודות           מאמרים         צור קשרסוכר גבוה בדם? סוכרת סוג 2?

הדייביסיק -  SUGAR GO

הדייביסיק- DIABASIC הינה תערובת משולבת של צמחים,תבלינים ואגוזים המשפיעה על הגוף כמו מזון טבעי להורדת הסוכר. היא מכילה קבוצות צמחים המתייחסות לכבד ,לבלב, מערכת הלימפה והמעיים לסיוע באיזון רמת הסוכר בדם, ומהווה שילוב סינרגטי לטיפול בהשלכות רמת הסוכר בדם.
 
רמת הסוכר גבוהה היא אחת הרעות הקשות במחלה זו אך עיקר חומרתה של המחלה הוא הנזקים וההשלכות של רמת סוכר גבוהה בעיקר על המוח ותאי מערכת העצבים, כלי הדם והרקמות העדינות. רמת הסוכר מטופלת בדרך כלל בתרופות קונבנציונליות ובכך תם המרכיב הרפואי. מנגד, עיקר הטיפול ברפואה הטבעית מתרכז בטיפול בנזקים העקיפים למערכות הנוספות בגוף באמצעות שינוי בתזונה ושינוי מהותי בסגנון החיים.

מוצר הדייביסיק-DIABASIC נותן מענה משולב להפרעות הבאות:
1. עקה חמצונית- מושג המתייחס לנזק שנוצר למרכז התא מחמצון יתר. הסוכר והחמצן שאינם נמצאים בתא ברמה מספקת גורמים להרס ולתפקוד לקוי של התחדשות תאים.
2. נזק והפרעה בפעילות המערכת ההורמונאלית. האינסולין (ההורמון אשר דואג להעברת הסוכר המפורק לתוך התא) הוא ההורמון הפעיל והחשוב ביותר בגוף ומתוך שפעילותה של המערכת ההורמונאלית היא משולבת ותלויה זו ברעותה, הפרעה כזו במחסור באינסולין משפיעה על המערכת ההורמונאלית כולה.
3. פגיעה משמעותית באיכות החיים אשר לא נכלל כלל בבדיקות הדם והוא המשמעותי עבור חייהם של החולים בסכרת. התעסקות מתמדת סביב ההפרעה, הגבלות ומוגבלויות לאורך 24 שע', צורך תמידי במדידה וביקורת עצמית . והעיקר-שינויים תכופים במצב הגוף שמונעים יציבות פנימית .
4. סוכרת היא הפרעה מטבולית השייכת לקובצה המכונה "הסינדרום המטבולי" – לדייביסיק –DIABASIC יש יתרון בכך שהוא מטפל בהשלכות של הסינדרום ולא רק סכרת.
5. מחלת הסכרת פוגעת במספר מערכות ומחייבת את החולה בביקורת ובמעקב אחרי מערכות גוף רבות ושונות: עיניים, עור, כלי דם, ניאורולוגיה, מע' הלימפה ואנדוקרינולוגיה.
 
תרכובת מוצר הדייביסיק DIABASIC כוללת את צמחי הג'ימנמה והסטיביה, שלהם תפקיד באיזון רמת הסוכר בדם. הם כוללים גם את קבוצת ה"מרה" שידועים כצמחים המשפיעים על הפרשת נוזל המרה ותפקוד הכבד. אחד הרכיבים הפעילים בצמחים אלו היא מולקולת האמיגדלין ,אשר מצויה בין השאר ברכיבים של השקד והלימון בריכוז עד פי 9 ממוצר צמחי אחר. על כן, לדייביסיק יש תפקיד בשמירה על מאזן חומצה בסיסי בגוף. בנוסף, הדייביסיק מייעל ומשפר את יכולת פירוק הפחמימות על ידי הגוף ומסייע לגוף לפרק את הסוכר. תרכובת הדייבסיק מכילה גם קינמון ,חילבה וציפורן המוכרים וידועים ברפואה הטבעית בסיוע לאיזון רמת הסוכר בדם. לדייביסיק תפקיד חשוב בתפקוד מערכת הלימפה והגברת הזרימה של המערכת הלימפאתית אשר אחראית להולכת נוזלים בגוף, להמסת שומנים ולתנגודת החיסון בגוף.

למידע נוסף לחץ כאן.
logo בניית אתרים