משלוח עד הבית תוך 3-10 ימי עסקים

דף הבית           אודות           מאמרים         צור קשרהסגולות הרפואיות לעור האישה של שמן זרעי קנאביס

הסגולות הרפואיות לנשים של שמן זרעי קנאביס

כמה חשיבות את מייחסת למראה שלך? המון.

את משקיעה שעות ארוכות בטיפוח הגוף ובשיפור מראה הפנים שלך. האם את מרוצה? האם התוצאות משביעות רצון?

עוד ועוד נשים בארץ וברחבי העולם הפנימו - אם הן מעוניינות ליהנות מראה נאה ועור בריא וחיוני, עליהם להמיר את מוצרי הקוסמטיקה המתועשים במוצרים טבעיים וידידותיים לעור ולסביבה. וכן, יש מגוון מוצרי קוסמטיקה אורגנית שמספקים מענה הולם לצורך האישי שלך. קוסמטיקה טבעית מעניקה לעור את מכלול המרכיבים החיוניים למראה טבעי ונאה.

על שמן המפ וקנאביס בתחום הקוסמטיקה

תעשיית הקוסמטיקה מציעה מגוון רחב של מוצרים. כמה כואב לגלות שמוצרים שאמורים להועיל מכילים בתוכם מרכיבים רעילים ומסרטנים. לא! את זה לא התכוונת למרוח על הפנים שלך... גם לך מגיע לערוך היכרות עם האלטרנטיבה הטבעית. התחום מציע מגוון מוצרים ידידותיים המכילים מרכיבים טבעיים בעלי פעולה מוכחת.

אחד המרכיבים הדומיננטיים בתחום הוא שמן המפ. מדובר בשמן המיוצר מתמצית של זרעי צמח בשם קנאביס. שמן זה מכיל רכיבים שמועילים במידה רבה לעור האדם. לאחר שהשמן קיבל את אישור משרד הבריאות בישראל הוא צובר תאוצה גם בארץ. והוא נעשה פופולארי בקרב רבים לצורך מטרות שונות.

מה זה
ECOCERT

אם לא הכרתן, אקוסרט הוא התקן המוביל העולם למוצרי קוסמטיקה אורגנית, התקן מבטיח שהמוצרים עוברים בדיקות מקיפות ומחמירות לפני יציאתם לשוק, לכל סדרת הקוסמטיקה האורגנית Hamp Valley (קרם יום, קרם לילה, סרום פנים, חמאת שיאה, קרם עיניים, סרום עיניים) יש תקן ECOCERT והינה איכותית, בטוחה לשימוש וידידותית לסביבה.

עבור נשים רבות מהווה שמן הקנאביס בשורה של ממש

מוצרים קוסמטיים המבוססים על שמן המפ הם בשורה של ממש למראה העור שלך! לשמן המפ יש הרכב שומנים שדומה להרכב השומנים של העור. ולכן הוא מחזק את שכבת ההגנה של העור, הוא מרכך ומספק לחות טבעית לעור. אם תמרחי את השמן ברמה יומיומית העור שלך יהיה גמיש יותר וגם הרקמות תתחזקנה.

כליל מזמן גם אותך להקדם עם סדרה קוסמטית טבעית שאינה מכילה כימיקלים ורכיבים מזיקים. אצלנו תכירי מוצרים יעילים במיוחד המבוססים על שמן זרעי הקנאביס. הצמח הידוע בסגולות הרפואיות שלו, כאן לימינך גם בתחום הקוסמטיקה. את תיהני ממראה מבריק ונאה ומתחושה נפלאה. הצטרפי לנשים הרבות שזנחו את מוצרי הקוסמטיקה המתועשים לטובת מוצרים טבעיים שאינם מכילים כימיקלים ורעלים.

הצטיידי בתכשירים קוסמטיים טבעיים וידידותיים לסביבה – את ההבדל תראי על הפנים שלך!

 

 

logo בניית אתרים