משלוח עד הבית תוך 3-10 ימי עסקים

דף הבית           אודות           מאמרים         צור קשרלמה כדאי לך לבחור חיתולים אקולוגיים

למה כדאי לך לבחור חיתולים אקולוגיים?

בשביל התינוק שלך את רוצה את הטוב ביותר. כמה את חושבת עליו, טורחת עבורו וחולמת להעניק לו את כל הטוב שאולי את לא קיבלת - - -

סדרת מוצרים לאם ולתינוק מבית כליל

בחרנו לעשות מעשה. בנינו סדרה של מוצרים טבעיים, אקולוגים ואורגנים המתאימים במיוחד לתינוק הנולד. בנינו את הסדרה מתוך אמונה ששנותיו הראשונות של תינוקך הינן משמעותיות מאוד להמשך התפתחותו ותקינות מערכות גופו ונפשו. הסדרה מורכבת
ממגבונים אורגנים, שמפו צמחי לילדים ותינוקות, סבון צמחי לילדים ותינוקות, רפידות הנקה אקולוגיות, וחיתולים אקולוגים PINGO  ו BIO-BABY.

ומה באשר לחיתול?

לפי מה בחרת את החיתולים עבורו? לפי הפרסום של החברה, המחיר או המבצע בסופר בו ערכת את הקניה?

אנחנו רוצים להציע בפניך את החיתולים הייחודיים - PINGO. ויש סיבות טובות מאוד לבחור דווקא בהם.

PINGO – תכונות המוצר

·         ללא כלור – כל החיתולים שהכרת עד היום נראים נעימים ומעוצבים בחן. האם ידעת שהם מכילים מרכיבים מזיקים? שיש בהם כימיקלים ומבשמים? שהם מזיקים לבריאות של התינוק ועלולים לפגום בגופו שלו גם בטווח הרחוק? למה לך לעטוף את התינוק עם חיתול שמכיל חומרים מסרטנים. יש בהחלט אלטרנטיבה!

·         מאוורר ונושם – בשונה מחיתולים רגילים, החיתול של פינגו מספק הגנה לתינוק, אך לא חונק את העור. עור התינוק מאוורר ונושם גם כשהחיתול מוצמד על גופו. מסתבר שכאשר הגוף מקבל את החמצן ואת האוורור הנדרשים לו, תופעות כמו אדמומיות או תפרחת חיתולים נעשים נדירים יותר. החיתול עשוי מכותנה, מה שמבטיח שגם עור רגיש במיוחד יגיב בצורה טובה לחיתול.

·         אקולוגי – האם חשבתם מה מתרחש עם החיתול מהרגע שהשלכתם אותו לפח האשפה? אתם נפרדתם ממנו, אך לעולם ייקח עוד כמה מאות שנים עד שהחיתול יתכלה. הגיע הזמן שנחשוב ירוק, שנחשוב על הסביבה שלנו ונגן עליה. תוכלי לבחור בחיתול אקולוגי של פינגו ולתרום את החלק שלך לשיפור איכות הסביבה. החיתול מתכלה במהירות ולא מהווה נזק אקולוגי חמור לסביבה.

·         נוחות ויעילות – מלבד לעניין הבטיחות ולאיכות הסביבה, חשוב לך מאוד שהחיתול יבצע את הפעולה שלו. כלומר, יגן על התינוק ויספוג היטב את השתן. החיתולים של פינגו עושים את זה נהדר. הם מתלבשים היטב על גוף התינוק ורצועות הסגירה נצמדות באלסטיות לגופו. החיתול מצטיין ברמת הספיגה שלו, ואימהות מדווחות על שביעות רצון מלאה מהחיתול!

תבחרי גם את חיתול אקולוגי ובטיחותי לתינוק שלך. כך את מספקת לו הגנה בטווח המידי, וגם בריאות וחיים טובים בטווח הרחוק.

 

 

טואול - בניית אתרים