משלוח עד הבית תוך 3-10 ימי עסקים

דף הבית           אודות           מאמרים         צור קשרמתי תוספי התזונה באמת יעילים לנו

מתי תוספי תזונה באמת יעילים לנו?

להיות בריא. זו השאיפה של כולנו.

כולנו מקווים ליהנות מבריאות בגוף ובנפש לאורך ימים. אך לא פעם אנחנו ניצבים בפני קושי או מחלה. ואז? אמנם יש מקרים רבים בהם יומלץ לפנות לטיפול רפואי או לקבל תרופה קונבנציונאלית. אך יש מקרים רבים בהם זה איתות של הגוף. הוא מספר לנו שמשהו בפנים חסר. שיש מרכיב חיוני שהגוף לא מקבל אותו. במקרים כאלו מתאים יהיה לצרוך תוסף תזונה. התוסף נועד לענות על החסר ולספק לגוף את מה שהוא לא קיבל מכל סיבה שהיא.

גוף האדם צריך מספר רב של מרכיבים שונים שנועדו להשלים את המאזן ולשמור על הבריאות. מה אנחנו אוכלים? האם אנחנו ממלאים את מחסני הגוף שלנו בכל המרכיבים הנחוצים? האם התפריט שלנו כולל את כל מה שחשוב? והאם הגוף שלנו מצליח לספוג את כל הרכיבים החיוניים הללו?  ככל שהתזונה של האנושות הופכת להיות תעשייתית יותר, וכוללת פחות ירקות - כך הגוף מדלדל וכמויות המינרלים והוויטמינים הולכת ופוחתת. בנוסף חשוב לציין כי לא כולם ישנים מספיק. אנשים רבים עובדים שעות נוספות על חשבון שעות השינה הנחוצות להם. ומה עם הבריאות שלנו? מה עם מאגרי הוויטמינים ההכרחיים לנו? בדיוק כאן נכנסים לתמונה תוספי המזון.

תוסף מזון הוא לא תרופה!

הם לא נועדו רק לטפל במחלות שכבר קיימות, ולכן לא כדאי לכם לחכות להם. טפלו בגוף שלכם במועד ותמנעו את המחלות בטרם תפרוצנה. כי גוף שמקבל בצורה שגרתית את כל המרכיבים הנחוצים הוא גוף חזק שלא נבהל מכל וירוס או חיידק.

חשוב מאוד שכל אחד יתחזק את הגוף שלו ויספק לעצמו את החומרים הנחוצים לו לבריאות גופו. צריכה שגרתית של תוספי מזון תספק לגוף את המרכיבים הנחוצים. חשוב לדעת – אתם צורכים תוסף מזון ולא רואים תוצאות? אל תחשבו שמדובר בזבנג אחד שפותר את הבעיה. נטילה קבועה של תוסף תזונה הוא תחזוקה של הגוף, והוא אינו משפיע בצורה מידית. אתם מספקים לגוף שלכם את המרכיבים החיוניים לו ומאפשרים לו לספוג אותם בהדרגה.

תוספי התזונה והוויטמינים שלנו

כורכום, מאקה (לאנרגיה), רילקס (להרגעה), קונגאק (להרזיה), TYPE 2 ו שוגר גו וכלורופיל.

בחרו בתוספי התזונה האיכותיים של כליל – תוספים טבעיים ונקיים מרעלים. צרכו אותם בתבונה וספקו לגוף שלכם את כל מה שחשוב לו.

 

 

 

 

טואול - בניית אתרים